Законодавча ініціатива Президента: шкільний підручник – кожному школяру

 Президент Петро Порошенко запропонує Верховній Раді вже в бюджеті цього року збільшити видатки на друк підручників, щоб кожен український учень отримав підручники від держави безкоштовно.

 Заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко під час брифінгу для засобів масової інформації представив останню законодавчу ініціативу Президента. Із державного бюджету на 2015 рік буде виділено додатково 365 млн грн на друк підручників для середніх шкіл.

 Ростислав Павленко наголосив на тому, що Президент відносить освіту до стратегічної галузі, а витрати на освіту – не до видатків, а до стратегічних інвестицій. «Президент пропонуватиме Верховній Раді збільшити витрати на друк підручників вже в цьому році, що забезпечить кожного школяра комплектом безкоштовних нових підручників», – сказав Заступник Глави АПУ.

 Відповідаючи на питання журналістів, Ростислав Павленко повідомив про те, що, за даними Міністерства освіти і науки України, найбільше проблем в забезпеченні підручниками мають учні 4-7 класів, значна кількість підручників є зношеними.

 За розрахунком МОН, кожна школа через відповідні управління освіти отримає підручники в повному обсязі, включно із пріоритетним забезпеченням школярів із сільської місцевості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.