У Мінмолодьспорту сформовано відділ національно-паріотичного виховання

 “Мінмолодьспорту рекомендує обласним, міським державним адміністраціям створити на своїх офіційних сайтах окремий розділ “Національно-патріотичне виховання”, де проводити інформування громадськості щодо заходів національно-патріотичного спрямування з розміщенням фото- і відеоматеріалів та фінансових звітів стосовно їх проведення”, – про це Микола Ляхович наголосив під час брифінгу, що відбувся 2 червня в прес-центрі Кабінету Міністрів України.

 Також до роботи в цьому напрямі Мінмолодьспорту активно залучає ветеранів АТО. Зокрема, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов призначив своїм позаштатним радником 21-річного героя АТО, бійця 95-ї окремої аеромобільної бригади Юрія Весельського, який втратив ногу під час бойових дій.

 Він допомагатиме Мінмолодьспорту налагоджувати зв’язки з воїнами АТО, які отримали інвалідність, захищаючи Україну від окупантів. Юрій Весельський також займатиметься питаннями реабілітації воїнів-інвалідів через їх залучення до проведення заходів національно-патріотичного виховання. Читати все⇒

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.