Навчання в японських школах забирає весь вільний час учнів

Чому в японських школярів немає вільного часу, навіщо в класі проводити міні-саміти та чому іспит – одна з найсерйозніших подій у житті, а оголошення його результатів може довести до самогубства, розповідає викладач японської мови Олександр Ульяновський.

Якщо ми звикли вважати, що вихідна точка процесу освіти – школа, то в Японії навчання починається ще в дитсадку. Саме там дитину навчають основ  знань з математики й двох абеток – хираґана та катакана. До початкової школи японці вступають у віці 6 – 7 років, навчальний рік у них традиційно починається в квітні. Японці вважають, що це найкращий час для початку нового етапу в житті: прокидається природа, квітне сакура, час опановувати знання.

Японська школа триступенева: початкова (Сьо:Гакко:), середня (Тю:Гакко:) і старша (Ко:то:Гакко:). У початковій школі навчаються шість років, у середній і старшій – по три роки. Загалом виходить 12 класів, але обов’язковими з них є лише дев’ять. Однак 94 % школярів переходить до десятого класу – це дуже хороший показник. Особливо якщо брати до уваги, що, на відміну від початкової і середньої школи, за навчання в старшій доводиться платити. Читати далі ➡ 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.