Міністр освіти і науки України Сергій Квіт відповів на запити народних депутатів

9 жовтня 2015 року під час Години запитань до Уряду у Парламенті Міністр освіти і науки України Сергій Квіт відповів на запити народних депутатів.

Міністр відповів на питання щодо забезпечення підвищених виплат заробітної плати вчителям. Сергій Квіт запевнив, що бюджетних коштів в 2015 році на підвищення заробітної плати вчителів, яке відбулося з вересня поточного року, вистачить. Для цього Урядом додатково виділені кошти обсягом 1,8 млрд грн, з них на освітню субвенцію 1,6 млрд гривень і субвенцію на підготовку робітничих кадрів 0,2 млрд гривень. Окрім того, видатки на заробітну плату зазначених субвенцій збільшені за рахунок перерозподілу бюджетних призначень на окупованих територіях Донецької і Луганської областей. 14 січня 2015 року було прийнято дві постанови, які дозволяють фінансувати заробітну плату вчителів як з центрального бюджету, так і з місцевих бюджетів.

За словами Міністра освіти і науки, у цьому році 0,1 млрд грн виділено на оснащення кабінетів фізики загальних освітніх навчальних закладів спеціальним обладнанням. «Ми не зможемо розвивати середню освіту, якщо не будуть обладнані кабінети фізики, біології, хімії. Уряд знайшов цю можливість виділити на обладнання кабінетів кошти», – додав Сергій Квіт. Читати все ➡ 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.