Виховні заходи

Перший урок у 2016 – 2017 н.р. – Що для мене Батьківщина (6 клас)


Автор: 
Вєтохіна Марина Валеріївна

Навчальний заклад: Павлівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Тема заходу: Що для мене Батьківщина

Мета: продовжувати  формувати поняття «Батьківщина», розширити знання про рідний край; виховувати патріотичні почуття приналежності до українського народу, любов до рідного краю, ціннісного ставлення до суспільства і держави; розвивати розумові здібності учнів, пізнавальний інтерес, самостійну активність, спостережливість, творчість, мовлення учнів;

Обладнання: проектор, комп’ютер; записи музики, відеоролики; мультимедійна презентація, картки із завданнями.

Перейти на сторінку завантаження ➡ 

Перший урок у 2016 – 2017 н.р. – Я – громадянин України (7-9 класи) + Презентації


Автор: 
Дубовик Олена Володимирівна

Навчальний заклад: Білоцерківська гімназія №2 Білоцерківської міської ради Київської області

МЕТА: формування національної свідомості гімназистів, належності до рідної землі, народу, історії; виховання почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: актова зала

ОБЛАДНАННЯ: мультимедійне устаткування, музичний супровід.

Перейти на сторінку завантаження ➡ 

Перший урок у 2016 – 2017 н.р. -На шляху до Незалежності (9-11 класи)

Автор: Торба Людмила Вікторівна

Навчальний заклад: Васильківський НВК Шполянської районної ради Черкаської області

Мета проведення заходу: поглибити знання учнів про ключові події ХХ століття, політичних, громадських, військових, культурних діячів, які були визначними для українського державотворення; звернути увагу на тяглість українських державотворчих традицій; формувати та розвивати різні види вмінь, навичок, які мають стати фундаментом формування громадянської, історичної та національної свідомості школярів; активізувати пізнавальний інтерес учнів до засадничих державотворчих події історій України ХХ століття; формувати активну громадянську позицію учнів і почуття патріотизму.

Перейти на сторінку завантаження ➡ 

Україна – це ми! Перший урок у 2016-2017 н.р. (10-11 класи)

Автор: Іванько Лариса Миколаївна

Навчальний заклад: Марковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бобровицької районної ради Чернігівської області

Година спілкування для старшокласників

Мета: активізувати в учнів знання про державну символіку як засіб формальної національної ідентифікації, розвивати навички активного слухання, співробітництва, упевненої поведінки та толерантного спілкування в групах, виховувати у старшокласників активну життєву позицію. Перейти на сторінку завантаження ➡ 

 Сценарії Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року о першій годині  23 хвилин зазвучав чорнобильський дзвін, його почули мешканці всієї планети. Він звучить і сьогодні. Наслідки чорнобильської катастрофи виявилися серйозними, і якщо є у нас усенародні свята, то ця дата в Україні є всенародною панахидою, що об’єднує всіх сущих одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

Сценарії дня памяті Чорнобильської трагедії розміщені за посиланням ➡

Сценарії до річниці Революції Гідності: Пам’яті Героїв Небесної Сотні

На сцену виходить дівчина в українському одязі, в руках у неї червона калина, з протилежного боку виходять ведучі. Звучить мелодія пісні «Пливе кача…»

Дівчина. А сотню вже зустріли небеса..

Летіли легко, хоч Майдан ридав…

І з кров ю перемішана сльоза….

А батько сина ще не відпускав..

Й заплакав Бог, побачивши загін —

Спереду–сотник, молодий, вродливий,

І юний хлопчик в касці голубій,

І вчитель літній–сивий-сивий…

Перейти на сторінку завантаження  ➡ 

Виховний захід до дня 8 Березня “Якщо говорити між нами, то все починається з мами…”

Автор: Пакета Олена Олександрівна

Автор: Плєшкова Наталія Миколаївна

Навчальний заклад: Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я» Оріхівської районної ради Запорізької області

Діти  виконують  пісню  «Весна»

Ведучий :   Доброго  дня,  любі  діти,  батьки  і  гості ! Дзвінкі  краплинки… Перші  квіти,  зігріті  першими  сонячними  промінчиками… Це  весна… Із  нею  приходить  на  нашу  планету  Жіночий  день. Свято  найгарнішої,  найдобрішої,  найніжнішої  половини  людства. Сьогодні  у  цей  чудовий  весняний  день  ми  з  особливою  радістю  хочемо  привітати  усіх  дівчаток,  мам  і  бабусь  зі  святом  8  Березня !  Та  перш  за  все  зі  словами  сповненими  любові,  ми  звертаємося  до  найрідніших,  найдорожчих,  найпрекрасніших  жінок – наших  мам,  тому  що  все  починається  з  мами.

Перейти на сторінку завантаження ➡ 

Сценарій військово-патріотичного заходу «Майбутні захисники Вітчизни»

Автор: Пакета Олена Олександрівна

Навчальний заклад: Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я» Оріхівської районної ради Запорізької області

Обладнання: Столи, стільці, мішені, рушниці, цвяхи, молотки, дощечки, картон (6 листів), набори літер (3 комплекти), 3 м’ясорубки,    колонки, підсилювач, мікрофон.

Перейти на сторінку завантаження ➡ 

Збережемо клімат – почнемо з простих енергетичних рішень (позакласний захід) (8-9 класи)

Автор: Килиба Тамара Іванівна

Навчальний заклад: Загальноосвітня школа I-II ступеня № 6 м. Ковеля Волинської області

Тема. Збережемо клімат – почнемо з простих     енергетичних рішень

Мета заняття. Розширити знання учнів про енергозбереження, його значення, важливість, необхідність, сучасність; познайомити учнів з енергетичною проблемою в Україні й світі та способами її розв’язання за допомогою альтернативних джерел енергії; з’ясувати можливості економії енергії; навчитися ефективно використовувати різні джерела енергії. Формувати бережливе й економне ставлення до використання електроенергії. Продовжити виховання екологічного мислення у дітей, допомогти їм відчути себе частинкою матері – природи; виховувати всебічно обізнаних, дбайливих і заощадливих господарів своєї країни.

Форма проведення: диспут – бесіда.

Обладнання. Плакати з цитатами (додаток 1 – 5); малюнки, фотографії.

Девіз уроку: Любімо, шануймо, бережімо, захищаймо, як захищає мати дитину від великої небезпеки – Природу – вічне джерело нашого життя і нашої творчості. Вона нам у стократ більше віддасть, ніж ми можемо їй дати.

Емблема: енергія – джерело життя на Землі.

Перейти на сторінку завантаження ➡

 Історико-літературна композиція «Там де єдність, там і сила»
sobornistВиховна година до Дня Соборності Україниarxiv

Мета: Поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України. Пригадати ст. 20 Конституції України. Ознайомити з цікавими фактами про Україну. Виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики. Викликати інтерес до вивчення історії України.

Обладнання: Державна символіка, Конституція України, презентація, відео та аудіо файли

Архів містить сценарій, презентацію, аудіофайл та посилання на відеофайл “Злука”, також посилання на проведення вікторини “Соборність України”.

Вікторину можна провести за допомогою мобільного опитування, як це робити, ви можете знайти на сторінці “Мобільне опитування”за допомогою сайту “Kahoot!”. Я підготувала вікторину на 10 запитань. Це можна провести за посиланням  https://play.kahoot.it/#/k/0990ca2e-f661-4ead-8def-c4674884a94b.
Новий рік

new-year2015Наближається свято, якого чекає діти. Де взяти сценарій до нього? Пропоную вам дві казки перероблені на сучасний мотив.

Заплутана казкаarxiv

Даний архів містить сценарій казки та музичні файли до нього.  Казка про те як принци обирали собі наречених, різних казкових принцес. Сценарій розрахований на учнів 5 класів.

Кішка у червоних чобіткахarxiv

Архів містить сценарій та музичний файл, у якому зібрано все озвучення до казки, що дуже зручно: просто потрібно своєчасно натискати на “паузу”. Розраховано на учнів 7-8 класів.

Вот початок казки:

Автор: Жив собі бідний фермер зі своїми трьома синами, тяжко працював він на землі, та страшними поборами задавили його господарство кляті кредитори. Не витримав бідний фермер, захворів. Довго лікувався в різних шахраїв-лікарів, що мали дипломи, куплені їх багатими батьками, платив їм купу грошей,  чим остаточно розорив своє господарство. Тому і залишив небагатий спадок своїм синам: старшому дім – розміром 5 на 9, зі всією сантехнікою у дворі, середньому –  автомобіль ВАЗ 2105 1970 року випуску, з пробігом 100 000 кілометрів, але найменше дісталося меншому сину, йому батько заповів кішку.

Дитячий садок

Новий рік

Отак виглядали ми

docxКазка повинна гарно зіграна, весь зміст не в словах, а в костюмах, міміки та жестах. Діти одягненні у шапочки і виглядають із-за ширми. Попереду них дитячі колготи, наповнені ватою та взуті. Починати так: один учень зображує немовля, що спить, а потім із-за ширми виглядають діти. Головне навчити дітей правильно, розтяжно говорити та шепелявити, як маленьки. Навчити їх ворушити ногами, не стояти спокійно, дивитися на того, хто говорить. Ще важливий момент: навчити дітей зупинятися і не говорити слова, доки не пересміється зал, а зал буде весь час сміятися, повірьте мені. Завантажити ➡ 

Усний журнал до 150-річчя з дня народження Андрея Шептицького «Свічка пам’яті»

1.Сини України, згадаймо минуле
Згадаймо славетних гетьманів слова
Страждання народні – і серце заснуле
Розбудить згоріле – надія жива

2. У нашім минулім – воля і слава
У нашім минулім – безсмертні діла
Цього не вкраде в нас зрада лукава
Бо кров’ю Вкраїна все це здобула

Джерело ➡ 

 Сценарії перших дзвоників 2015-2016 н.р.
Перший урок 2015-2016 н.р.
Презентація до першого уроку 2015
Цитати до першого уроку

 Виховна година “Будуйте храм у душі своїй”

arxiv vuxovna1_xrmДоброта й милосердя – головні стержні людського співіснування, і дуже прикро, що в сучасному світі це лише красиві і модні слова. Дана виховна година розрахована на учнів старшої школи – підлітків, які вже зараз повинні переосмислити значення цих слів. І якщо вірити в Бога, то і любити ближнього, бути милосердним до нього. Захід розрахований на учнів 9-11 класів.

 Мета заходу:  продовжувати знайомити учнів із людськими чеснотами; довести до свідомості дітей, що добро й милосердя чиняться безкорисливо; розвивати в учнів почуття доброти, чуйності, милосердя; викликати у дітей бажання творити добро, бути милосердними й уникати злих вчинків; виховувати любов і повагу, щирість і працьовитість.

 Архів містить презентацію, музичний супровід та публікацію на дану тему. Вордовський файл я завжди використовую для розмноження екземплярів сценарія для учнів. Для того, щоб супровід музичний йшов разом із презентацією, потрібно розпакувати архів у одну папку. Буду вдячна за коментарій на сторінці.

Добірка матеріалів до виховного заходу на тему:“Любіть Україну”

vuxovna_ukr arxivАрхів  з такими матеріалами містить: сценарії, музичний супровід (6 пісень), декілька презентацій, матеріали до теми “Національні символи українського народу”. Все це можна завантажити прямо із блогу без будь-яких затримок. Користуйтеся!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.