8 клас

Геометрія
Тема “Чотирикутники”

Презентація “Паралелограм та його властивості” (автор Лисенко Галина Вікторівна, вчитель математики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області)

Презентація “Ромб та його властивості” (автор Лисенко Галина Вікторівна, вчитель математики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області)

Презентація “Прямокутник та його властивості” (автор Лисенко Галина Вікторівна, вчитель математики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області)

Презентація “Квадрат та його властивості” (автор Лисенко Галина Вікторівна, вчитель математики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області)

Презентація “Цікаві властивості довільного чотирикутника” (автор Лисенко Галина Вікторівна, вчитель математики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області)

Тест “Паралелограм, прямокутник, ромб, квадрат”


Підсумковий тест

 docxПараметри сторінки -А4. Завдань – 18. Учні мають можливість вибрати ті завдання, які зможуть виконати, а вчитель – проаналізувати, які теми більшість учнів не засвоїли. На перших сторінках документу – тести із відміченими правильними відповідями, а далі бланки для учнів на три варіанти.

tests-iconТест онлайн “Синус, косинус, тангенс гострого кута прямокутного трикутника”

Тест-контроль знань учнів означень синуса, косинуса та тангенса гострого кута прямокутного трикутника.

 
Презентація “Обчислення значень синуса, косинуса, тангенса гострого кута прямокутного трикутника”

sin_cos sin_cos2 sin_cos3

Презентація “Синус, косинус, тангенс гострого кута прямокутного трикутника”

тригоном1 тригоном2 тригоном3

Подібність трикутників

Презентація “Подібність трикутників” перегляд он-лайн

Презентація “Метричні співвідношення в колі. Застосування подібності трикутників”

Тест онлайн Метричні співвідношення  у прямокутному трикутнику”

Презентація “Узагальнена теорема Фалеса”

Теорема Піфагора

Інтерактивна презентація, створена на платформі “Prezi.com”. Можна завантажити безкоштовно з гугл-диску і користуватися необмежено на будь-якому комп’ютері. Презентація містить матеріали для повторення знань про прямокутний трикутник за попередні класи, відео файл та ілюстрацію доведення теореми.

рис22

Тема: “Многокутники”

Презентація “Многокутники та його елементи”

Шукаєте презентацію на дану тему? Можу поділитися посиланням на чудові презентації для першого уроку. Я провела урок так: учні опрацювали дану тему по підручнику вдома (на уроці “Аналіз контрольної роботи” домашнім завданням було опрацювати тему: “Многокутник та його елементи. Сума кутів многокутника”), на уроці за допомогою даної презентації пояснили, як вони зрозуміли цей матеріал. Ось вам і елементи “перевернутого” навчання. 

Скачать (PPTX, Неизвестный)

Площа прямокутника, паралелограма

Скачать (PPT, Неизвестный)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.