Гарні новини вчителям : з 1 вересня в Україні зростуть зарплати

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що з 1 вересня влада країни прийняла рішення збільшити всі соціальні виплати. Відповідно, мінімальна заробітна плата і пенсія в Україні зросте.

«Ми разом з президентом прийняли рішення про необхідність підвищення соціальних стандартів», – заявив він в ефірі телепередачі «10 хвилин з прем’єр-міністром» в неділю, 30 серпня.

За словами прем’єра, чинний закон передбачав, що мінімальна зарплата і прожитковий мінімум зростуть з 1 грудня, але було прийнято рішення про підвищення з 1 вересня.

Яценюк поінформував, що з 1 вересня мінімальна пенсія буде підвищена до 1074 грн. Це підвищення стосуватиметься 7,5 млн громадян. Мінімальна заробітна плата, у свою чергу, збільшується з нинішніх 1 218 грн до 1378 грн.

За словами прем’єра, підвищення торкнеться понад 3 млн працівників бюджетної сфери. Зокрема, вчитель без категорії отримає додатково 470 грн, вчитель вищої категорії – 605 грн. Сімейний лікар буде отримувати додатково 450 грн, а медсестра – 304 грн. Працівники культури (наприклад, бібліотекарі) отримають додатково 348 грн, а соціальної сфери – 304 грн. Читати все⇒

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.