Батьки самостійно вирішуватимуть в якому віці відправляти дітей до школи

Відповідно до нового законопроекту про освіту, батькам надається вибір, коли відправляти дітей в школу – в шість чи сім років. Про це міністр освіти і науки України Сергій Квіт повідомив у середу, 11 листопада, під час засідання уряду.
Розповідаючи про реформування системи освіти в Україні він зазначив: “Чомусь при обговоренні дуже таким сенситивним було питання – з якого віку діти йдуть в школу. Наш закон дає можливість на вибір батьків посилати дітей або в шість років, або в сім років”.

Також міністр розповів, що з 2017 року в Україні буде запроваджена 12-річна шкільна освіта. “Початкова і середня освіта буде 12-річною. Із 2017 року в школу підуть перші діти, які закінчать 12-річну школу”, – зазначив Квіт.

Міністерство освіти і науки України ще раз наголошує, що ця норма набере чинності, лише тоді, коли новий Закон “Про освіту” буде прийнятий Верховною Радою України.Законопроектом передбачено, що навчання учнів за програмами дванадцятирічної повної загальної середньої освіти розпочнеться: для початкової освіти – з 1 вересня 2018 року; для базової середньої освіти – з 1 вересня 2022 року; для профільної середньої освіти – з 1 вересня 2019 року. Читати все ➡ 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.