9 клас

Алгебра

Презентація до теми “Частота та ймовірність випадкової події”

Скачать (PPTX, Неизвестный)

Матеріали до ДПА з математики

Презентація “Квадратична функція”

Презентація “Розв’язування задач за допомогогою рівнянь. Частина третя”

рівн2

Презентація “Рівняння. Частина перша і друга” містить 37 слайдів пояснення розв’язування рівнянь.

рівн4

Інтерактивна презентація “Математична статистика”

arxivПропоную скористатися інтерактивною презентацією “Математична статистика”. Презентація створена за допомогою платформи “Prezi.com”. Мені подобаються такі презентації за розміщення повної схеми на екрані: у будь-який момент можна перейти в ту частину схеми, яка потрібна користувачу. Переглядати можна в тому порядку, яку пропонує автор чи в тому порядку, який обере користувач.

Посилання на даний архів  ➡ 

запис

Презентація “Арифметична і геометрична прогресії. Частина перша і друга” містить 49 слайдів пояснення теоретичного і практичного завдань по цій темі ДПА 2014 .

ариф-прогр

Презентація “Арифметична і геометрична прогресії. Частина третя” містить 16 слайдів пояснення теоретичного і практичного завдань по цій темі ДПА 2014 частини третьої .

ариф-прогр2

Тест онлайн “Арифметична прогресія. Формула n-го члена арифметичної прогресії

tests-iconТест-перевірка знань про арифметичну прогресію та формули n-го члена прогресії. Оцінкою за тест є кількість набраних балів. Завдання на вибір декількох правильних відповідей оцінюється так: за правильну відповідь 1 бал, за неправильну – віднімається один бал. 

 

Тест онлайн “Сума перших n членів арифметичної прогресії

tests-iconТест-перевірка знань даної теми. Складається із 8 питань, одне з них на вибір декількох правильних відповідей, інші – на вписування відповіді у вигляді числа. Відповіді вносяться без одиниць вимірювання. Якщо завдання має декілька відповідей, то ці відповіді вносяться в порядку зростання. 

Тест онлайн “Геометрична прогресія. Формула n-го члена геометричної прогресії”

tests-iconТест на перевірку означення геометричної прогресії, формули n-го члена геометричної прогресії та вміння застосовувати ці знання для розв’язування задач. Тест містить запитання на вписування числового значення та завдання на вибір однієї правильної відповіді. 

 

Презентація “Відсоткові розрахунки” з покроковим поясненням розвязку задач на відсотки всіх частин завдань ДПА-2014.vidsotok

Тест онлайн “Відсоткові розрахунки”

giperssulkaТест містить одну задачу на вибір правильної відповіді, одну задачу на вписування числа та 8 задач на вписування відповіді в задане поле. Дві задачі оцінені по два бала, інші по одному балу. Оцінка виставляється по кількості правильних відповідей.

Презентація “Прикладна математика” має аналогічну структуру попередній презентації.

prukl_mat

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.